• Darmowa dostawa od 1000zł
  Mieszadło trójłopatkowe 100mm HEX Blue Dolphin
  Mieszadło trójłopatkowe 100mm HEX Blue Dolphin
  Mieszadło trójłopatkowe 100mm HEX Blue Dolphin

  Mieszadło trójłopatkowe 100mm HEX Blue Dolphin

  25,87 zł
  brutto  Ostatnie sztuki w magazynie

  Mieszadło trójłopatkowe Blue Dolphin to nie tylko narzędzie, to klucz do osiągnięcia profesjonalnych efektów w każdym projekcie budowlanym. Bez względu na to, czy pracujesz nad remontem, czy większym projektem budowlanym, to mieszadło zapewni efektywne i dokładne mieszanie materiałów, przy minimalnym wysiłku z Twojej strony.

  Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA
  Mieszadło Trójłopatkowe Blue Dolphin: Ruch Góra-Dół, Precyzja w Mieszaniu! Dla Profesjonalistów, Którzy Stawiają na Wydajność i Jakość!
  Mieszadło trójłopatkowe Blue Dolphin to nieodzowny sprzymierzeniec w każdym projekcie budowlanym, gwarantujący skuteczne mieszanie różnorodnych materiałów. Zobacz, dlaczego to narzędzie zyskuje uznanie profesjonalistów:  • Dynamiczny ruch góra-dół: Mieszadło Blue Dolphin generuje precyzyjny ruch góra-dół, co umożliwia równomierne mieszanie zarówno lepkich zapraw, jak i półpłynnych czy betonu. Ten mechaniczny ruch eliminuje grudki i zapewnia jednolitą konsystencję mieszanki.
  • Uniwersalne zastosowanie: Idealne do mieszania różnorodnych materiałów, w tym zapraw, betonu, tynków, oraz innych substancji o półpłynnej konsystencji z dodatkiem piasku lub żwiru. To wszechstronne narzędzie, które sprawdzi się w różnych warunkach budowlanych.
  • Mieszadła z wejściem HEX: Dedykowane modele z wejściem HEX są doskonale przystosowane do urządzeń z uchwytem wiertarskim. Prosta instalacja i łatwe osadzanie w uchwycie sprawiają, że korzystanie z mieszadła jest szybkie i wygodne.
  • Skuteczność w pracy z różnymi materiałami: Mieszadło Blue Dolphin doskonale radzi sobie z mieszaniem lepkich materiałów, takich jak kleje, a także betonu czy tynków z wypełnieniem piaskowym czy żwirowym. To narzędzie, które dostarcza niezawodnych wyników w różnych scenariuszach budowlanych.
  • Solidna konstrukcja: Wykonane z trwałych materiałów, mieszadło trójłopatkowe Blue Dolphin charakteryzuje się solidną konstrukcją, co przekłada się na długotrwałą i bezproblemową pracę nawet w trudnych warunkach budowlanych.
  • Łatwa instalacja: Dzięki prostemu mechanizmowi mocowania, narzędzie można łatwo i szybko zamontować w uchwycie wiertarskim. To oznacza, że jesteś gotowy do pracy w zaledwie chwilę.
  Blue Dolphin
  MTOS_23896
  1
  Rozmiar
  100mm
  Mocowanie
  HEX
  Wytwarzany ruch
  pionowy
  Typ produktu
  mieszadło

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Mieszadło trójłopatkowe 100mm HEX Blue Dolphin

  Mieszadło trójłopatkowe 100mm HEX Blue Dolphin

  25,87 zł
  brutto