• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Mieszadło śrubowe 105mm HEX Blue Dolphin
Mieszadło śrubowe 105mm HEX Blue Dolphin

Mieszadło śrubowe 105mm HEX Blue Dolphin

22,26 zł
bruttoMieszadło śrubowe Blue Dolphin to niezwykle praktyczne narzędzie, które zostało zaprojektowane z myślą o profesjonalnym mieszaniu różnych materiałów budowlanych, takich jak materiały sypkie, gotowe zaprawy klejowe, gładzie i masy szpachlowe, zaprawy do spoinowania i wiele innych. Dzięki temu narzędziu można łatwo i skutecznie przygotować dokładnie wymieszaną masę, która pozwoli uzyskać idealny efekt końcowy i oszczędzi czas i energię podczas prac budowlanych.


4 szt.
Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Mieszadło śrubowe Blue Dolphin to niezwykle praktyczne narzędzie, które zostało zaprojektowane z myślą o profesjonalnym mieszaniu różnych materiałów budowlanych, takich jak materiały sypkie, gotowe zaprawy klejowe, gładzie i masy szpachlowe, zaprawy do spoinowania i wiele innych. Dzięki temu narzędziu można łatwo i skutecznie przygotować dokładnie wymieszaną masę, która pozwoli uzyskać idealny efekt końcowy i oszczędzi czas i energię podczas prac budowlanych.

Mieszadło śrubowe działa na zasadzie ruchu góra-dół, co zapewnia dokładne mieszanie materiałów, pozwalając na uzyskanie jednolitej konsystencji bez grudek. Jest to szczególnie ważne przy mieszaniu materiałów sypkich, gdzie równomiernie wymieszana masa jest kluczowa dla uzyskania optymalnego efektu końcowego.

Mieszadło śrubowe Blue Dolphin wykonane jest z wytrzymałych materiałów, co gwarantuje jego niezawodność i długą żywotność. Jest to niezbędne narzędzie dla każdego fachowca budowlanego, który ceni sobie jakość, precyzję pracy i wygodę użytkowania. Dzięki ergonomicznemu kształtowi, mieszadło śrubowe Blue Dolphin zapewnia wygodną pracę, redukując zmęczenie rąk i zapewniając pełną kontrolę podczas mieszania materiałów.

Blue Dolphin
MSROS_23636
4
Zastosowanie
do mieszania materiałów sypkich, gotowych zapraw klejowych, gładzi i mas szpachlowych, zapraw do spoinowania
Rozmiar
105mm
Mocowanie
HEX
Wytwarzany ruch
pionowy
Typ produktu
mieszadło

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Mieszadło śrubowe 105mm HEX Blue Dolphin

Mieszadło śrubowe 105mm HEX Blue Dolphin

22,26 zł
brutto