• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Pędzel ukośny Schuller Maestro 25 mm
Pędzel ukośny Schuller Maestro 25 mm

Pędzel ukośny Schuller Maestro 25 mm

20,87 zł
bruttoPędzel ukośny z serii Maestro marki Schuller to profesjonalne narzędzie, które zostało wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki stabilnemu kształtowi włosia, niskiemu poziomowi pęcznienia oraz bardzo wysokiej zdolności pobierania i zatrzymywania farby, pędzel ten zapewnia perfekcyjne wykończenie i dokładne przycięcie podczas malowania.

Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Pędzel ukośny z serii Maestro marki Schuller to profesjonalne narzędzie, które zostało wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki stabilnemu kształtowi włosia, niskiemu poziomowi pęcznienia oraz bardzo wysokiej zdolności pobierania i zatrzymywania farby, pędzel ten zapewnia perfekcyjne wykończenie i dokładne przycięcie podczas malowania.

Trzonek pędzla wykonany jest z nielakierowanego drewna bukowego, co gwarantuje wygodny chwyt i kontrolę podczas pracy. Skuwka pędzla jest wykonana z ocynkowanej lub nierdzewnej stali szlachetnej, co przekłada się na trwałość i stabilność narzędzia.

Większość modeli pędzli z serii Maestro to typ Monoblock, co oznacza, że są one całkowicie klejone. Pędzle te doskonale sprawdzą się podczas malowania farb i lakierów na bazie rozpuszczalników.

Pędzel ukośny z serii Maestro marki Schuller to narzędzie stworzone z myślą o wymagających profesjonalistach, którzy cenią sobie najwyższą jakość, precyzję i wygodę podczas pracy.

Schuller Eh'klar
70173
3
Długość włosia
30 mm
Zastosowanie
wykończenie
Grubość
6 mm
Materiał uchwytu
drewno
Szerokość
25 mm
Typ produktu
pędzel

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Pędzel ukośny Schuller Maestro 25 mm

Pędzel ukośny Schuller Maestro 25 mm

20,87 zł
brutto