• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Wałek malarski Blue Dolphin Killer 25 cm włos 13 mm
Wałek malarski Blue Dolphin Killer 25 cm włos 13 mm

Wałek malarski Blue Dolphin Killer 25 cm włos 13 mm

22,39 zł
bruttoWałek malarski Blue Dolphin Killer to produkt, który jest bardzo ceniony przez wykonawców. Wykonany jest on z innowacyjnego materiału MICROFIBER BLEND, który lepiej chłonie i oddaje farbę, a przy tym nie zostawia włosia. Dzięki temu zapewnia on idealne warunki do precyzyjnego malowania.


24 szt.
Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Wałek malarski Blue Dolphin Killer to produkt, który jest bardzo ceniony przez wykonawców. Wykonany jest on z innowacyjnego materiału MICROFIBER BLEND, który lepiej chłonie i oddaje farbę, a przy tym nie zostawia włosia. Dzięki temu zapewnia on idealne warunki do precyzyjnego malowania.

Wałek ten cechuje się nieskomplikowanym mocowaniem, a nawet przy wielokrotnym użytkowaniu zachowuje swoją pierwotną puszystość. Skosy na końcach wałka eliminują nawarstwianie farby na krawędziach, co umożliwia uzyskanie perfekcyjnego efektu malowania.

Wałek malarski Blue Dolphin Killer świetnie sprawdzi się na gładkich powierzchniach, umożliwiając uzyskanie ekstra gładkiego efektu malowania. Może być stosowany do wszystkich rodzajów farb: akryle, lateksowe, olejne zarówno z efektem matu i połysku. Polipropylenowa mocna tuba odporna na rozpuszczalniki zapewnia trwałość i niezawodność produktu.

Podsumowując, jeśli szukasz profesjonalnego wałka malarskiego, który zapewni ci idealne warunki do malowania i ekstra gładki efekt, to wałek Blue Dolphin Killer jest idealnym wyborem.

Blue Dolphin
K25W13_9_DAP_47465
24
Długość włosia
13 mm
Zastosowanie
malowanie ścian i sufitów
Materiał włosia
microfiber blend
Szerokość
25 cm
Typ produktu
wałek

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Wałek malarski Blue Dolphin Killer 25 cm włos 9 mm

Wałek malarski Blue Dolphin Killer 25 cm włos 13 mm

22,39 zł
brutto