• Darmowa dostawa od 1000zł
  Pędzel płaski Schuller Maduro M 50 mm
  Pędzel płaski Schuller Maduro M 50 mm

  Pędzel płaski Schuller Maduro M 50 mm

  10,43 zł
  brutto  Pędzel płaski Schuller Maduro M to produkt z doskonałej serii pędzli Maduro, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz profesjonalnymi parametrami pracy. Pędzel ten został zaprojektowany z myślą o wymagających projektach malarskich, gdzie precyzja oraz równomierność aplikacji farby są kluczowe.

  Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

  Pędzel płaski Schuller Maduro M to produkt z doskonałej serii pędzli Maduro, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz profesjonalnymi parametrami pracy. Pędzel ten został zaprojektowany z myślą o wymagających projektach malarskich, gdzie precyzja oraz równomierność aplikacji farby są kluczowe.

  Pędzel posiada płaski kształt oraz trzonek z tworzywa sztucznego, który zapewnia wygodne i stabilne chwycenie narzędzia podczas pracy. Mosiężna skuwka z kolei zwiększa trwałość i odporność pędzla na uszkodzenia mechaniczne.

  Seria Maduro wyróżnia się wysoką zdolnością pobierania i zatrzymywania farby, co pozwala na równomierne i precyzyjne nanoszenie farby na powierzchnie. Ponadto, pędzle z tej serii charakteryzują się niskim poziomem pęcznienia włosia, co zapobiega deformacjom oraz przedłuża żywotność narzędzia.

  Pędzel płaski Schuller Maduro M doskonale nadaje się do pracy z różnego rodzaju farbami i lakierami na bazie wody i rozpuszczalników. Dzięki solidnemu wykonaniu oraz dokładnemu przycięciu, pozwala na uzyskanie gładkiej i jednolitej powierzchni malarskiej.

  W przypadku profesjonalnej pracy z farbami i lakierami, pędzel płaski Schuller Maduro M to narzędzie, które zagwarantuje efektywność, precyzję i trwałość pracy.

  Schuller Eh'klar
  70364
  15
  Długość włosia
  50 mm
  Zastosowanie
  wykończenie
  Grubość
  15 mm
  Materiał uchwytu
  tworzywo sztuczne
  Szerokość
  50 mm
  Typ produktu
  pędzel

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Pędzel płaski Schuller Maduro M 50 mm

  10,43 zł
  brutto