• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Pędzel do grzejników Schuller Mercato HP 25 mm
Pędzel do grzejników Schuller Mercato HP 25 mm

Pędzel do grzejników Schuller Mercato HP 25 mm

8,06 zł
bruttoPędzel do grzejników Schuller Mercato 25 mm to profesjonalne narzędzie malarskie, które zostało specjalnie zaprojektowane do malowania kaloryferów oraz innych trudno dostępnych powierzchni. Pędzel ten z serii Mercato to dobra i solidna seria pędzli, charakteryzująca się wysoką zdolnością pobierania i zatrzymywania farby, a jednocześnie niskim poziomem pęcznienia włosia.

7 szt.
Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Pędzel do grzejników Schuller Mercato 25 mm to profesjonalne narzędzie malarskie, które zostało specjalnie zaprojektowane do malowania kaloryferów oraz innych trudno dostępnych powierzchni. Pędzel ten z serii Mercato to dobra i solidna seria pędzli, charakteryzująca się wysoką zdolnością pobierania i zatrzymywania farby, a jednocześnie niskim poziomem pęcznienia włosia.

Pędzel do grzejników Schuller Mercato 25 mm posiada trzonek z tworzywa sztucznego oraz ocynkowaną skuwkę, co zapewnia wygodne chwycenie i kontrolę nad narzędziem podczas malowania. Włosie pędzla zostało skomponowane w taki sposób, aby umożliwić efektywne malowanie zarówno farbami wodnymi, jak i rozpuszczalnikowymi.

Seria pędzli Mercato to narzędzia, które są odpowiednie do wszystkich prostych prac z użyciem farb i lakierów na bazie wody i rozpuszczalników. Pędzel do grzejników Schuller Mercato 25 mm to idealny wybór dla osób, które poszukują narzędzia malarskiego o wysokiej jakości i trwałości, które pozwoli na precyzyjne malowanie trudno dostępnych powierzchni. Dzięki swoim zaletom, pędzel ten jest idealnym wyborem zarówno dla profesjonalnych malarzy, jak i amatorów, którzy chcą uzyskać doskonałe efekty malarskie.

Schuller Eh'klar
70522
7
Długość włosia
44 mm
Zastosowanie
malowanie grzejników
Grubość
8 mm
Materiał uchwytu
tworzywo sztuczne
Szerokość
25 mm
Typ produktu
pędzel

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Pędzel do grzejników Schuller Mercato 25 mm

Pędzel do grzejników Schuller Mercato HP 25 mm

8,06 zł
brutto