• Darmowa dostawa od 1000zł
  Pędzel do grzejników Schuller Mercato HP PRO 60mm
  Pędzel do grzejników Schuller Mercato HP PRO 60mm

  Pędzel do grzejników Schuller Mercato HP PRO 60mm

  17,31 zł
  brutto

  Pędzel MERCATO HP PRO to doskonały wybór dla profesjonalistów oraz amatorów, którzy oczekują wysokiej jakości narzędzia malarskiego. Jego solidna konstrukcja, wytrzymałe włosie syntetyczne i doskonała zdolność do pracy z farbami sprawiają, że jest to niezastąpione narzędzie w każdym warsztacie artystycznym. Niezależnie od projektu, możesz polegać na tym pędzlu, aby osiągnąć doskonałe rezultaty.

  21 szt.
  Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

  Pędzel MERCATO HP PRO to niezawodne narzędzie malarskie, które wyróżnia się szeregiem zalet, czyniąc każdą pracę z farbami i lakierami niezwykle efektywną i satysfakcjonującą. Oto główne zalety tego pędzla:

  Wysoka jakość wykonania: Pędzel MERCATO HP PRO został stworzony z myślą o profesjonalistach. Jego trzonek drewniany z wygodną, żółtą końcówką jest solidny i trwały, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie.

  Włosie syntetyczne: Wykorzystanie włosia syntetycznego sprawia, że pędzel ten jest wyjątkowo trwały i nie ulega deformacjom podczas malowania. To również oznacza, że jest przyjazny dla osób uczulonych na naturalne włosie.

  Ocynkowana skuwka: Skuwka pędzla MERCATO HP PRO została ocynkowana, co sprawia, że jest odporna na korozję. To oznacza, że pędzel będzie służyć przez wiele lat, zachowując swoje właściwości.

  Doskonała zdolność do pobierania i zatrzymywania farby: Ten pędzel wyróżnia się znakomitą zdolnością do pobierania farby i równomiernego jej rozprowadzania na powierzchni. Dzięki temu malowanie staje się bardziej efektywne i precyzyjne.

  Niski poziom pęcznienia włosia: Pędzel MERCATO HP PRO utrzymuje niski poziom pęcznienia włosia, co sprawia, że jest doskonały do precyzyjnych prac malarskich. Kontrola nad pędzlem jest łatwa, co pozwala osiągnąć doskonałe efekty.

  Uniwersalność: Te pędzle są idealne do wielu rodzajów prac z użyciem farb i lakierów na bazie wody oraz rozpuszczalników. Niezależnie od projektu, pędzel MERCATO HP PRO będzie narzędziem, na które zawsze można polegać.

  Schuller Eh'klar
  70565
  21
  Długość włosia
  55 mm
  Zastosowanie
  malowanie grzejników
  Grubość
  8 mm
  Materiał uchwytu
  drewno
  Szerokość
  60 mm
  Typ produktu
  pędzel

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Pędzel do grzejników Schuller Mercato HP PRO 60mm

  Pędzel do grzejników Schuller Mercato HP PRO 60mm

  17,31 zł
  brutto