• Darmowa dostawa od 1000zł
  Pędzel do lazur Schuller Timber 70 mm
  Pędzel do lazur Schuller Timber 70 mm

  Pędzel do lazur Schuller Timber 70 mm

  18,56 zł
  brutto  Pędzel do lazur, lakierów oraz środków impregnacji drewna Schuller Timber to niezbędne narzędzie dla każdego majsterkowicza, stolarza czy specjalisty od renowacji, który ceni sobie jakość, wydajność i wygodę podczas pracy z drewnem. Dzięki jego zaletom, użytkownik może osiągnąć doskonałe rezultaty w swoich projektach, dbając jednocześnie o trwałość i piękno obrabianych materiałów.

  Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

  Pędzel do lazur, lakierów oraz środków impregnacji drewna Schuller Timber to niezastąpione narzędzie dla wszystkich, którzy zajmują się obróbką i ochroną drewna. Wyposażony w trzonkiem z tworzywa sztucznego, ten pędzel dedykowany do lazur oraz środków do impregnacji drewna oferuje szereg zalet, które sprawiają, że jest idealnym narzędziem do profesjonalnych i domowych zastosowań.  Zalety:  • Trwała konstrukcja: Trzonek z tworzywa sztucznego zapewnia wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, że pędzel jest trwały i długo zachowuje swoje właściwości.
  • Specjalnie skomponowana mieszanka włosia: Mieszanka włosia jest specjalnie skomponowana do aplikacji materiałów płynnych, takich jak lazury, lakiery oraz środki do impregnacji drewna. Dzięki temu pędzel zapewnia równomierne i precyzyjne nakładanie substancji, co przekłada się na doskonałe rezultaty końcowe.
  • Wszechstronność zastosowań: Pędzel Schuller Timber jest idealny do stosowania zarówno w profesjonalnych pracach stolarskich, jak i w domowych remontach czy renowacjach. Może być używany do różnych rodzajów drewna oraz różnych typów środków do ochrony i wykańczania.
  • Wygodne użytkowanie: Ergonomiczny kształt trzonka oraz dobrze wyważona konstrukcja pędzla sprawiają, że jest wygodny w użyciu i minimalizuje zmęczenie dłoni podczas pracy.
  • Łatwe czyszczenie: Pędzel łatwo się czyści po użyciu, co zapewnia jego długotrwałą wydajność i trwałość, oraz pozwala na ponowne wykorzystanie w przyszłości.
  Schuller Eh'klar
  72406
  13
  Długość włosia
  63 mm
  Zastosowanie
  do impregnacji drewna
  Grubość
  15 mm
  Materiał uchwytu
  tworzywo sztuczne
  Szerokość
  70 mm
  Typ produktu
  pędzel

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Pędzel do farb akrylowych Schuller Timber 70 mm

  Pędzel do lazur Schuller Timber 70 mm

  18,56 zł
  brutto