• Darmowa dostawa od 1000zł
  Wałek malarski Blue Dolphin Killer 37 cm włos 13 mm
  Wałek malarski Blue Dolphin Killer 37 cm włos 13 mm

  Wałek malarski Blue Dolphin Killer 37 cm włos 13 mm

  47,15 zł
  brutto  Wałek malarski Blue Dolphin Killer to produkt, który jest bardzo ceniony przez wykonawców. Wykonany jest on z innowacyjnego materiału MICROFIBER BLEND, który lepiej chłonie i oddaje farbę, a przy tym nie zostawia włosia. Dzięki temu zapewnia on idealne warunki do precyzyjnego malowania.

  Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

  Wałek malarski Blue Dolphin Killer to produkt, który jest bardzo ceniony przez wykonawców. Wykonany jest on z innowacyjnego materiału MICROFIBER BLEND, który lepiej chłonie i oddaje farbę, a przy tym nie zostawia włosia. Dzięki temu zapewnia on idealne warunki do precyzyjnego malowania.

  Wałek ten cechuje się nieskomplikowanym mocowaniem, a nawet przy wielokrotnym użytkowaniu zachowuje swoją pierwotną puszystość. Skosy na końcach wałka eliminują nawarstwianie farby na krawędziach, co umożliwia uzyskanie perfekcyjnego efektu malowania.

  Wałek malarski Blue Dolphin Killer świetnie sprawdzi się na gładkich powierzchniach, umożliwiając uzyskanie ekstra gładkiego efektu malowania. Może być stosowany do wszystkich rodzajów farb: akryle, lateksowe, olejne zarówno z efektem matu i połysku. Polipropylenowa mocna tuba odporna na rozpuszczalniki zapewnia trwałość i niezawodność produktu.

  Podsumowując, jeśli szukasz profesjonalnego wałka malarskiego, który zapewni ci idealne warunki do malowania i ekstra gładki efekt, to wałek Blue Dolphin Killer jest idealnym wyborem.

  Blue Dolphin
  K37W13_58911
  8
  Długość włosia
  13 mm
  Zastosowanie
  do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń
  Materiał włosia
  microfiber blend
  Szerokość
  37 cm
  Typ produktu
  wałek

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Wałek malarski Blue Dolphin Killer 37 cm włos 13 mm

  47,15 zł
  brutto