• Darmowa dostawa od 1000zł
  Pędzel do grzejników Schuller Mercato HP 35 mm
  Pędzel do grzejników Schuller Mercato HP 35 mm

  Pędzel do grzejników Schuller Mercato HP 35 mm

  9,28 zł
  brutto  Pędzel do grzejników Schuller Mercato 35 mm to profesjonalne narzędzie malarskie, które zostało specjalnie zaprojektowane do malowania kaloryferów oraz innych trudno dostępnych powierzchni. Pędzel ten z serii Mercato to dobra i solidna seria pędzli, charakteryzująca się wysoką zdolnością pobierania i zatrzymywania farby, a jednocześnie niskim poziomem pęcznienia włosia.

  Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

  Pędzel do grzejników Schuller Mercato 35 mm to profesjonalne narzędzie malarskie, które zostało specjalnie zaprojektowane do malowania kaloryferów oraz innych trudno dostępnych powierzchni. Pędzel ten z serii Mercato to dobra i solidna seria pędzli, charakteryzująca się wysoką zdolnością pobierania i zatrzymywania farby, a jednocześnie niskim poziomem pęcznienia włosia.

  Pędzel do grzejników Schuller Mercato 35 mm posiada trzonek z tworzywa sztucznego oraz ocynkowaną skuwkę, co zapewnia wygodne chwycenie i kontrolę nad narzędziem podczas malowania. Włosie pędzla zostało skomponowane w taki sposób, aby umożliwić efektywne malowanie zarówno farbami wodnymi, jak i rozpuszczalnikowymi.

  Seria pędzli Mercato to narzędzia, które są odpowiednie do wszystkich prostych prac z użyciem farb i lakierów na bazie wody i rozpuszczalników. Pędzel do grzejników Schuller Mercato 35 mm to idealny wybór dla osób, które poszukują narzędzia malarskiego o wysokiej jakości i trwałości, które pozwoli na precyzyjne malowanie trudno dostępnych powierzchni. Dzięki swoim zaletom, pędzel ten jest idealnym wyborem zarówno dla profesjonalnych malarzy, jak i amatorów, którzy chcą uzyskać doskonałe efekty malarskie.

  Schuller Eh'klar
  70523
  21
  Długość włosia
  45 mm
  Zastosowanie
  malowanie grzejników
  Grubość
  8 mm
  Materiał uchwytu
  tworzywo sztuczne
  Szerokość
  35 mm
  Typ produktu
  pędzel

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Pędzel do grzejników Schuller Mercato 35 mm

  Pędzel do grzejników Schuller Mercato HP 35 mm

  9,28 zł
  brutto