• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Pędzel stożkowy Schuller Allround 18 mm drewniany
Pędzel stożkowy Schuller Allround 18 mm drewniany

Pędzel stożkowy Schuller Allround 18 mm drewniany

19,37 zł
bruttoPędzel stożkowy Schuller Allround to produkt z premiowanej serii pędzli, które składają się z komponentów najwyższej jakości. Jego czysto syntetyczne włosie (mieszanka) zapewnia wysoką zdolność pobierania farby, co pozwala na równomierne pokrycie powierzchni. Skuwka z nierdzewnej stali szlachetnej oraz uchwyt z surowego drewna nadają mu nie tylko elegancki wygląd, ale także trwałość i stabilność.

4 szt.
Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Pędzel stożkowy Schuller Allround to produkt z premiowanej serii pędzli, które składają się z komponentów najwyższej jakości. Jego czysto syntetyczne włosie (mieszanka) zapewnia wysoką zdolność pobierania farby, co pozwala na równomierne pokrycie powierzchni. Skuwka z nierdzewnej stali szlachetnej oraz uchwyt z surowego drewna nadają mu nie tylko elegancki wygląd, ale także trwałość i stabilność.

Pędzel stożkowy Schuller Allround doskonale nadaje się do różnych rodzajów farb, lakierów i lazur. Ze względu na swoje właściwości szczególnie poleca się go do farb i lakierów rozpuszczalnych w wodzie. Jego stabilny kształt i miękkie końcówki włosia zapewniają perfekcyjne wykończenie, co sprawia, że jest to idealny wybór dla każdego, kto ceni sobie dokładność i precyzję w wykonywaniu prac malarskich. Dzięki pędzlowi stożkowemu możesz łatwo dostosować szerokość pociągnięcia do swoich potrzeb i uzyskać pożądany efekt.

Pędzel stożkowy Schuller Allround to produkt dla osób, które poszukują wysokiej jakości narzędzia malarskiego. Jego uniwersalność sprawia, że jest to idealny wybór zarówno dla profesjonalnych malarzy, jak i dla amatorów.

Schuller Eh'klar
73621
4
Długość włosia
53 mm
Zastosowanie
wykończenie
Grubość
18 mm
Materiał uchwytu
drewno
Typ produktu
pędzel

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Pędzel stożkowy Schuller Allround 18 mm drewniany

Pędzel stożkowy Schuller Allround 18 mm drewniany

19,37 zł
brutto