• Darmowa dostawa od 1000zł
  Pędzel płaski Schuller Allround L 40 mm
  Pędzel płaski Schuller Allround L 40 mm

  Pędzel płaski Schuller Allround L 40 mm

  14,51 zł
  brutto  Pędzel płaski Schuller Allround to wyjątkowy produkt z premiowanej serii pędzli, który został stworzony z myślą o wymagających projektach malarskich. Został wykonany z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje długotrwałą i skuteczną pracę.

  Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

  Pędzel płaski Schuller Allround to wyjątkowy produkt z premiowanej serii pędzli, który został stworzony z myślą o wymagających projektach malarskich. Został wykonany z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje długotrwałą i skuteczną pracę.

  Pędzel ten ma płaski kształt, co pozwala na precyzyjne i równomierne aplikowanie farby. Posiada czysto syntetyczne włosie, które jest mieszanką różnych rodzajów włókien, dzięki czemu doskonale nadaje się do wszelkiego rodzaju farb, lakierów i lazur.

  Skuwka z nierdzewnej stali szlachetnej jest trwała i odporna na korozję, co zapewnia niezawodność i trwałość pędzla. Uchwyt z surowego drewna jest wygodny w użytkowaniu i dobrze leży w dłoni.

  Pędzel płaski Schuller Allround cechuje się wysoką zdolnością pobierania farby, dzięki czemu można na nim naładować dużą ilość farby i na jednym ruchu pokryć większą powierzchnię. Dodatkowo stabilny kształt i miękkie końcówki włosia zapewniają perfekcyjne wykończenie i pozwalają na uzyskanie równomiernego i gładkiego efektu.

  Produkt ten jest szczególnie polecany do farb i lakierów rozpuszczalnych w wodzie, ale doskonale sprawdza się również przy innych rodzajach farb i lakierów. Pędzel płaski Schuller Allround to niezawodny i profesjonalny narzędzie, które ułatwia i przyspiesza pracę nad każdym projektem malarskim.

  Schuller Eh'klar
  72383
  11
  Długość włosia
  54 mm
  Zastosowanie
  wykończenie
  Grubość
  16 mm
  Materiał uchwytu
  drewno
  Szerokość
  40 mm
  Typ produktu
  pędzel

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Pędzel płaski Schuller Allround 40 mm

  Pędzel płaski Schuller Allround L 40 mm

  14,51 zł
  brutto