• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Gąbka ścierna Blue Dolphin GR046 2szt.
Gąbka ścierna Blue Dolphin GR046 2szt.

Gąbka ścierna Blue Dolphin GR046 2szt.

5,40 zł
bruttoGąbka ścierna Blue Dolphin to wyjątkowy produkt, który idealnie nadaje się do szlifowania różnych powierzchni. Została wykonana z wysokiej jakości węgliku krzemu, co sprawia, że jest bardzo trwała i agresywna w działaniu. Dzięki temu gąbka ścierna Blue Dolphin świetnie sprawdzi się w trudnych i wymagających pracach, gdzie potrzebne jest intensywne ścieranie powierzchni.

3 szt.
Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Gąbka ścierna Blue Dolphin to wyjątkowy produkt, który idealnie nadaje się do szlifowania różnych powierzchni. Została wykonana z wysokiej jakości węgliku krzemu, co sprawia, że jest bardzo trwała i agresywna w działaniu. Dzięki temu gąbka ścierna Blue Dolphin świetnie sprawdzi się w trudnych i wymagających pracach, gdzie potrzebne jest intensywne ścieranie powierzchni.


Gąbka ścierna Blue Dolphin jest idealna do szlifowania profili, kształtek, drewna, metalu, tworzyw sztucznych, gipsów oraz powierzchni malowanych i lakierowanych. Dzięki swojej elastyczności dopasowuje się do szlifowanego kształtu, co pozwala na dokładne i równomierne szlifowanie powierzchni.

Gąbka ścierna Blue Dolphin jest łatwa w użyciu i zapewnia szybkie i skuteczne ścieranie powierzchni. Jest to idealny produkt dla profesjonalistów oraz hobbystów, którzy cenią sobie wysoką jakość i skuteczność narzędzi. Dzięki gąbce ścierniej Blue Dolphin można szybko i łatwo uzyskać pożądany efekt szlifowania, co pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek w pracy.

Blue Dolphin
GS_21243
3
Gradacja
GR046
Typ produktu
gąbka ścierna

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Gąbka ścierna Blue Dolphin GR046 2szt.

Gąbka ścierna Blue Dolphin GR046 2szt.

5,40 zł
brutto