• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Kostka ścierna DUŻA GR120
Kostka ścierna DUŻA GR120

Kostka ścierna DUŻA GR120

6,20 zł
bruttoKostka ścierna DUŻA Gold Flex to narzędzie przeznaczone do ręcznego szlifowania i obróbki różnorodnych materiałów, takich jak drewno, metal, farby, gips i wiele innych. Jest to czterostronna gąbka o bardzo dużej twardości, wykonana z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują długą żywotność i skuteczność narzędzia.

13 szt.
Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Kostka ścierna DUŻA Gold Flex to narzędzie przeznaczone do ręcznego szlifowania i obróbki różnorodnych materiałów, takich jak drewno, metal, farby, gips i wiele innych. Jest to czterostronna gąbka o bardzo dużej twardości, wykonana z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują długą żywotność i skuteczność narzędzia.

Kostka ścierna DUŻA Gold Flex zapewnia dokładne i równomierne szlifowanie powierzchni, czyszczenie, polerowanie oraz matowienie różnorodnych materiałów. Dzięki swojej twardości i wytrzymałości, kostka świetnie sprawdza się w trudnych warunkach i przy wymagających pracach szlifierskich.

Narzędzie to doskonale nadaje się do szlifowania ręcznego, co pozwala na precyzyjną kontrolę procesu szlifowania oraz uzyskanie pożądanych efektów obróbki powierzchni. Kostka ścierna DUŻA Gold Flex jest bardzo łatwa w użyciu i zapewnia skuteczne i szybkie szlifowanie, co pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy.

KOSTKA 120 JUMBO
13
Gradacja
GR120
Typ produktu
kostka ścierna

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Kostka ścierna DUŻA GR120

Kostka ścierna DUŻA GR120

6,20 zł
brutto