• Darmowa dostawa od 1000zł
  Kostka ścierna duża 125 x 75 x 25 mm grad. 180 Blue Dolphin
  Kostka ścierna duża 125 x 75 x 25 mm grad. 180 Blue Dolphin

  Kostka ścierna duża 125 x 75 x 25 mm grad. 180 Blue Dolphin

  6,99 zł
  brutto  Blue Dolphin Kostka Ścierająca 125 x 75 x 25 mm - Moc i Precyzja w Jednym! Z trwałym ziarnem węglika krzemu, nasza kostka ścierająca to niezbędne narzędzie do perfekcyjnego szlifowania powierzchni drewna, metalu, tworzyw sztucznych, farb i lakierów. Odkryj efektywność w każdym ruchu – Blue Dolphin sprawi, że twój szlifowanie stanie się czystą przyjemnością!

  Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA
  Odkryj efektywność w każdym ruchu – Blue Dolphin sprawi, że twój szlifowanie stanie się czystą przyjemnością!   

  Kostka ścierająca Blue Dolphin o wymiarach 125 x 75 x 25 mm, to niezawodne narzędzie, które zyskało uznanie dzięki trwałemu i agresywnemu ziarnu ścieru, wykonanego z węglika krzemu. To produkt, który doskonale sprawdzi się w różnych zastosowaniach, oferując wydajność i precyzję podczas szlifowania różnych powierzchni. Poniżej przedstawiamy zalety oraz praktyczne zastosowanie Kostki ściernej Blue Dolphin:  Zalety Kostki ściernej Blue Dolphin 125 x 75 x 25 mm:  • Trwałe i Agresywne Ziarno Ścierne: Wykorzystane węglik krzemu jako ziarno ścierne zapewnia nie tylko trwałość, ale także agresywność, co pozwala na efektywne usuwanie materiałów i osiąganie gładkich powierzchni podczas szlifowania.
  • Wysoka Jakość Materiałów: Kostka ścierająca Blue Dolphin została wykonana z wysokiej jakości komponentów, co gwarantuje nie tylko skuteczność w działaniu, ale również długotrwałą wydajność, nawet przy intensywnym użytkowaniu.
  • Uniwersalne Zastosowanie: Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu, kostka ścierająca doskonale sprawdzi się podczas szlifowania krawędzi, powierzchni płaskich, drewna, metalu, tworzyw sztucznych, farb i lakierów. To narzędzie, które sprosta różnorodnym wymaganiom użytkowników.
  • Ergonomiczny Rozmiar: Optymalny rozmiar kostki (125 x 75 x 25 mm) sprawia, że jest wygodna w użyciu, a jednocześnie wystarczająco kompaktowa, by zapewnić precyzyjne szlifowanie nawet na trudno dostępnych obszarach
  Blue Dolphin
  KSPD_20987
  9
  Gradacja
  GR180
  Typ produktu
  kostka ścierna

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Kostka ścierna duża 125 x 75 x 25 mm grad. 180 Blue Dolphin

  Kostka ścierna duża 125 x 75 x 25 mm grad. 180 Blue Dolphin

  6,99 zł
  brutto