• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Otwornica diamentowa 27mm K2 VACUUM M14
Otwornica diamentowa 27mm K2 VACUUM M14

Otwornica diamentowa 27mm K2 VACUUM M14

81,51 zł
bruttoOtwornica diamentowa K2 VACUUM z gwintem M14 to wysokiej jakości narzędzie przeznaczone do wiercenia otworów w bardzo twardych materiałach, takich jak płytki, kamienie, granit, marmur i ceramika. 

5 szt.
Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Otwornica diamentowa K2 VACUUM z gwintem M14 to wysokiej jakości narzędzie przeznaczone do wiercenia otworów w bardzo twardych materiałach, takich jak płytki, kamienie, granit, marmur i ceramika.

Dzięki zastosowanej technologii produkcji z zastosowaniem mosiądzu, diamentowe koronki są lutowane próżniowo, co zapewnia ich wyjątkową trwałość i odporność na uszkodzenia. Otwornice diamentowe K2 VACUUM są idealnym narzędziem do wiercenia otworów montażowych w płytkach łazienkowych, kuchennych i podłogowych.

Mogą być używane do wiercenia otworów pod baterie łazienkowe, gniazdka elektryczne, odbojniki i wiele innych. Należy pamiętać, że przy stosowaniu otwornic diamentowych K2 VACUUM nie należy stosować udaru, ponieważ może to spowodować uszkodzenie narzędzia. Otwornice te są przystosowane do pracy na sucho i nie należy przekraczać zalecanej prędkości obrotowej wynoszącej 13000 obr/min.

Otwornice diamentowe K2 VACUUM to narzędzie, które zapewnia precyzyjne wiercenie otworów w twardych materiałach i może znacznie ułatwić prace montażowe w łazienkach, kuchniach i innych pomieszczeniach.

K2
Otwornica diam. M-14 27mm VACUUM
5
Zastosowanie
materiały twarde
Średnica
27 mm
Mocowanie
M14
Warunki pracy
na sucho
Typ produktu
otwornica

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Otwornica diamentowa 27mm K2 VACUUM M14

Otwornica diamentowa 27mm K2 VACUUM M14

81,51 zł
brutto