• Darmowa dostawa
  • Wyprzedaż!
Schody strychowe FAKRO LTK Energy 70x120 termoizolacyjne
Schody strychowe FAKRO LTK Energy 70x120 termoizolacyjne

Schody strychowe FAKRO LTK Energy 70x120 termoizolacyjne

1 049,44 zł
bruttoSchody strychowe LTK Energy to doskonały wybór dla osób poszukujących innowacyjnego i energooszczędnego rozwiązania do dostępu do strychu. Wykonane z drewna, schody te są supertermoizolacyjne i posiadają podwójny system uszczelek oraz najwyższą 4-tą klasę szczelności, co gwarantuje minimalizację strat ciepła oraz oszczędność energii.

Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Schody strychowe LTK Energy to doskonały wybór dla osób poszukujących innowacyjnego i energooszczędnego rozwiązania do dostępu do strychu. Wykonane z drewna, schody te są supertermoizolacyjne i posiadają podwójny system uszczelek oraz najwyższą 4-tą klasę szczelności, co gwarantuje minimalizację strat ciepła oraz oszczędność energii.

Schody LTK Energy są składane i segmentowe, co ułatwia ich montaż w stropie. Dodatkowo, schody posiadają antypoślizgowe stopnie, poręcz oraz stopki stabilizujące drabinkę i zapobiegające zarysowaniom podłogi. Schody mają niewielką wagę i zaczepianie klapy na tzw. klik, co przyspiesza i usprawnia proces montażu.

Schody LTK Energy mają klapę w kolorze białym, co doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy w aranżacji wnętrz. Schody posiadają również niewielką odległość od ostatniego stopnia do podłogi na poddaszu, co zapewnia wygodny i bezpieczny dostęp. Istnieje również możliwość montażu dodatkowych akcesoriów, dzięki czemu schody mogą być jeszcze bardziej funkcjonalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Podsumowując, schody strychowe LTK Energy to innowacyjny produkt, który łączy funkcjonalność, energooszczędność oraz nowoczesny design. Doskonale sprawdzą się w domach energooszczędnych, zapewniając wygodny i bezpieczny dostęp do strychu.

Fakro
FAKRO LTK 70/120
6
Wymiary otworu w suficie
70cm x120cm
Minimalna wysokość pomieszczenia
235 cm
Maksymalna wysokość pomieszczenia
280 cm
Termoizolacyjność Schodów U [W/m²K]
0,68 W/(m²K)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Schody strychowe FAKRO LTK Energy 70x120 termoizolacyjne

Schody strychowe FAKRO LTK Energy 70x120 termoizolacyjne

1 049,44 zł
brutto