• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Schody strychowe FAKRO LWK Plus 60x120
Schody strychowe FAKRO LWK Plus 60x120
Schody strychowe FAKRO LWK Plus 60x120

Schody strychowe FAKRO LWK Plus 60x120

684,86 zł
bruttoDrewniane schody strychowe LWK Plus to produkt o bardzo wysokiej jakości, który został zaprojektowany z myślą o użytkownikach poszukujących wygodnych, stabilnych i bezpiecznych schodów do strychu. Schody te są wykonane z drewna, a ich konstrukcja składa się z 3 segmentów, co zapewnia wygodny i bezpieczny dostęp do pomieszczeń na poddaszu.

12 szt.
Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Drewniane schody strychowe LWK Plus to produkt o bardzo wysokiej jakości, który został zaprojektowany z myślą o użytkownikach poszukujących wygodnych, stabilnych i bezpiecznych schodów do strychu. Schody te są wykonane z drewna, a ich konstrukcja składa się z 3 segmentów, co zapewnia wygodny i bezpieczny dostęp do pomieszczeń na poddaszu.

Jedną z największych zalet schodów LWK Plus jest ich termoizolacyjna klapa obustronnie w kolorze białym, która zabezpiecza przed utratą ciepła z pomieszczenia na poddaszu. Schody te są bardzo lekkie i łatwe w montażu, dzięki czemu ich instalacja jest szybka i prosta. Schody spełniają wymagania normy EN14975, co potwierdza ich wysoką jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Schody LWK Plus posiadają wiele innych funkcjonalnych rozwiązań, które zwiększają ich wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Przykładowo, posiadają antypoślizgowe stopnie zrównane z policzkami drabiny oraz poręcz ułatwiającą korzystanie z nich. Schody są wyposażone w specjalną uszczelkę obwodową, która chroni przed utratą ciepła i zanieczyszczeniami z zewnątrz.

Warto również zwrócić uwagę na funkcjonalne rozwiązania techniczne, takie jak stopki stabilizujące drabinkę oraz zapobiegające ewentualnym zarysowaniom podłogi co zwiększa stabilność i bezpieczeństwo użytkowania schodów. Schody posiadają także zawias klapy, który steruje jej ruchem, przez co w trakcie otwierania klapa automatycznie odsuwa się od drabinki, co ułatwia korzystanie z schodów. Schody LWK Plus są także wyposażone w dodatkowe akcesoria, co pozwala na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Fakro
FAKRO LWK 60/120
12
Wymiary otworu w suficie
60cm x120cm
Minimalna wysokość pomieszczenia
235 cm
Maksymalna wysokość pomieszczenia
280 cm
Współczynnik przenikania ciepła klapy U
1,1 W/(m²K)

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Schody strychowe FAKRO LWK Plus 60x120 rozłożone

Schody strychowe FAKRO LWK Plus 60x120

684,86 zł
brutto