• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Tarcza do metalu 230x1,9 mm K2 PRO INOX
Tarcza do metalu 230x1,9 mm K2 PRO INOX

Tarcza do metalu 230x1,9 mm K2 PRO INOX

9,54 zł
bruttoTarcza do cięcia metalu K2 PRO INOX to wyjątkowo skuteczny i trwały produkt przeznaczony do cięcia metalu oraz stali nierdzewnej. Dzięki swojej wysokiej jakości wykonania, tarcza ta zapewnia precyzyjne i szybkie cięcie, bez ryzyka uszkodzenia materiału.

17 szt.
Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Tarcza do cięcia metalu K2 PRO INOX to wyjątkowo skuteczny i trwały produkt przeznaczony do cięcia metalu oraz stali nierdzewnej. Dzięki swojej wysokiej jakości wykonania, tarcza ta zapewnia precyzyjne i szybkie cięcie, bez ryzyka uszkodzenia materiału.

Tarcza K2 PRO INOX charakteryzuje się bardzo wysoką wytrzymałością, co oznacza, że może być wykorzystywana do cięcia różnego rodzaju metali o różnej twardości, w tym stali nierdzewnej. Tarcza ta posiada również doskonałą odporność na zużycie, dzięki czemu można jej używać przez długi czas bez konieczności częstej wymiany.

Tarcza K2 PRO INOX została zaprojektowana z myślą o maksymalnej wydajności cięcia, co oznacza, że jest w stanie poradzić sobie z cięciem nawet najtrudniejszych materiałów. Dodatkowo, tarcza ta charakteryzuje się bardzo małym poziomem wibracji i hałasu, co przekłada się na zwiększenie komfortu pracy.

K2
K2 PRO 230x1,9x22
17
Zastosowanie
do metalu i stali nierdzewnej
Średnica
230 mm
Grubość
1,9 mm
Warunki pracy
na sucho
Typ produktu
tarcze

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Tarcza do metalu 230x1,9 mm K2 PRO INOX

Tarcza do metalu 230x1,9 mm K2 PRO INOX

9,54 zł
brutto