• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Tarcza diamentowa do betonu 115 mm EXTREME TOOLS ULTRA SLIM
Tarcza diamentowa do betonu 115 mm EXTREME TOOLS ULTRA SLIM

Tarcza diamentowa do betonu 115 mm EXTREME TOOLS ULTRA SLIM

51,14 zł
bruttoTarcza diamentowa Extreme Tools Ultra Slim to niezwykle wydajne i trwałe narzędzie, które zostało zaprojektowane z myślą o cięciu różnorodnych materiałów, w tym betonu, ceramiki, glazury, klinkieru, kamienia, granitu, marmuru, cegły oraz gresu.

Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Tarcza diamentowa Extreme Tools Ultra Slim to niezwykle wydajne i trwałe narzędzie, które zostało zaprojektowane z myślą o cięciu różnorodnych materiałów, w tym betonu, ceramiki, glazury, klinkieru, kamienia, granitu, marmuru, cegły oraz gresu.

Tarcza ta jest wyposażona w diamentowe krawędzie, które umożliwiają dokładne i precyzyjne cięcie w różnych kierunkach i kształtach. Ultra Slim, czyli niewielka grubość tarczy, zapewnia minimalne zużycie materiału, co zwiększa jej trwałość i wydajność.

Tarcza diamentowa Extreme Tools Ultra Slim jest również przystosowana do cięcia na sucho i na mokro, co czyni ją uniwersalnym narzędziem, które sprawdzi się w różnych warunkach i sytuacjach. Bez względu na to, czy potrzebujesz ciąć materiały na budowie czy w warsztacie, ta tarcza jest w stanie poradzić sobie z każdym zadaniem.

Jej wyjątkowe właściwości sprawiają, że jest to produkt, który z pewnością zaspokoi wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników, zapewniając nie tylko wysoką jakość cięcia, ale również długotrwałe użytkowanie bez konieczności wymiany tarczy na nową.

Extreme Tools
54115
5
Zastosowanie
do betonu
Średnica
115 mm
Grubość
1,5 mm
Warunki pracy
na sucho i mokro
Typ produktu
tarcze

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Tarcza diamentowa do betonu 115 mm EXTREME TOOLS ULTRA SLIM

51,14 zł
brutto