• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Tynk akrylowy KRAUTOL Fassadenputz K20 25 kg
Tynk akrylowy KRAUTOL Fassadenputz K20 25 kg

Tynk akrylowy KRAUTOL Fassadenputz K20 25 kg

158,00 zł
bruttoTynk akrylowy KRAUTOL Fassadenputz to wysokiej jakości produkt, który cechuje się szeregiem korzystnych właściwości. Dzięki swojej hydrofobowości, tynk ten jest odporny na wpływ wilgoci oraz deszczu, co czyni go idealnym rozwiązaniem do zastosowania na elewacjach budynków. Ponadto, produkt ten jest również odporny na promieniowanie UV oraz warunki pogodowe, dzięki czemu zachowuje swój kolor i jakość przez wiele lat.

Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Tynk akrylowy KRAUTOL Fassadenputz to wysokiej jakości produkt, który cechuje się szeregiem korzystnych właściwości. Dzięki swojej hydrofobowości, tynk ten jest odporny na wpływ wilgoci oraz deszczu, co czyni go idealnym rozwiązaniem do zastosowania na elewacjach budynków. Ponadto, produkt ten jest również odporny na promieniowanie UV oraz warunki pogodowe, dzięki czemu zachowuje swój kolor i jakość przez wiele lat.

Tynk akrylowy KRAUTOL Fassadenputz jest bardzo łatwy w nakładaniu i zacieraniu, co pozwala na szybkie i skuteczne wykończenie elewacji budynków. Dzięki swojej paroprzepuszczalności, tynk ten nie powoduje tworzenia się skroplin na powierzchni ścian, co wpływa na poprawę izolacji termicznej budynku.

Produkt ten posiada również klasę ochrony przeciwpożarowej niepalną lub NRO, w zależności od systemu ETICS, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowników budynku. Dodatkowo, tynk akrylowy KRAUTOL Fassadenputz K15 25 kg jest odporny na spękania oraz działanie alkaliów, co wpływa na jego trwałość i odporność na uszkodzenia.

Tynk akrylowy KRAUTOL Fassadenputz jest przyjazny dla środowiska, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla osób dbających o ekologię. Produkt ten został stworzony z myślą o najwyższej jakości wykończenia elewacji budynków, zapewniając jednocześnie ochronę przed szkodliwymi wpływami atmosferycznymi oraz zapobiegając powstawaniu skutków działania ognia.

Krautol
929037
48
Zastosowanie
do elewacji
Pojemność
25 kg
Kolor
biały
Faktura
baranek
Uziarnienie
2,0 mm
Typ produktu
tynk

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Tynk akrylowy KRAUTOL Fassadenputz K20 25 kg

Tynk akrylowy KRAUTOL Fassadenputz K20 25 kg

158,00 zł
brutto