• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Wiertło do do betonu 6x110 mm Arvex 4PRO SDS PLUS
Wiertło do do betonu 6x110 mm Arvex 4PRO SDS PLUS

Wiertło do do betonu 6x110 mm Arvex 4PRO SDS PLUS

22,39 zł
bruttoWiertło do betonu Arvex 4PRO SDS PLUS to innowacyjne narzędzie, które łączy w sobie inteligentną geometrię z bezkompromisową jakością wykonania każdego detalu. Zaprojektowane z myślą o zapewnieniu użytkownikom precyzyjnego i wydajnego wiercenia w betonie.

3 szt.
Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Wiertło do betonu Arvex 4PRO SDS PLUS to innowacyjne narzędzie, które łączy w sobie inteligentną geometrię z bezkompromisową jakością wykonania każdego detalu. Zaprojektowane z myślą o zapewnieniu użytkownikom precyzyjnego i wydajnego wiercenia w betonie. Wiertło Arvex 4PRO SDS PLUS jest wyposażone w 4 ostrza wykonane z węglika spiekanego, co zapewnia optymalną symetryczną geometrię głowicy (4x90°).


Dzięki zmiennej geometrii ślimaka, wiertło Arvex 4PRO SDS PLUS gwarantuje równomierny rozkład sił na całą spiralę wiertła oraz pozwala na szybsze odprowadzanie urobku z wierconego otworu. W rezultacie użytkownicy mogą cieszyć się precyzyjnymi otworami o idealnie okrągłym przekroju i tej samej średnicy przez cały czas użytkowania wiertła, co jest szczególnie istotne przy kotwieniu odpowiedzialnych zamocowań.


Wiertło Arvex 4PRO SDS PLUS rozwiązuje również problemy, takie jak blokowanie się przy uderzeniu w zbrojenie. Narzędzie cechuje się wyjątkowo niskimi wibracjami nawet przy dużym oporze, co zapewnia duży komfort pracy, większe bezpieczeństwo operatora oraz ochronę maszyny.


Wiertło Arvex 4PRO SDS PLUS cechuje się również wyjątkowo długą żywotnością, która jest wydłużona nawet o 150% w porównaniu do poprzedniej generacji 4PRO. Dzięki temu narzędzie zapewnia dłuższą trwałość oraz wysoką wydajność wiercenia, która nie zmniejsza się przez cały okres użytkowania wiertła.


Wiertło Arvex 4PRO SDS PLUS to solidne, wysokiej jakości narzędzie Made in Germany, oznaczone certyfikatem PGM. Narzędzie zapewnia wysoką wydajność wiercenia nawet przy niskich obrotach, co sprawia, że jest ono idealnym wyborem dla profesjonalnych użytkowników, którzy cenią sobie jakość, niezawodność i efektywność w pracy.

Arvex
5047.0005
3
Zastosowanie
zbrojony lub niezbrojony beton, mur, kamień naturalny, cegła pełna
Materiał wykonania
stal
Wymiary
6x110 mm
Cechy dodatkowe
krzyżowa widia
Rodzaj uchwytu
SDS
Rodzaj zakończenia
czteroostrzowe
Typ produktu
wiertło

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Wiertło do do betonu 6x110 mm Arvex 4PRO SDS PLUS

Wiertło do do betonu 6x110 mm Arvex 4PRO SDS PLUS

22,39 zł
brutto