• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Wkręt do drewna 3,5x25 mm Koelner FT 1000 sztuk
Wkręt do drewna 3,5x25 mm Koelner FT 1000 sztuk

Wkręt do drewna 3,5x25 mm Koelner FT 1000 sztuk

36,40 zł
bruttoWkręt Koelner FT to narzędzie do mocowania płyt karton-gips do drewnianych podkładów. Jest to wkręt samogwintujący, który pozwala na łatwe i szybkie mocowanie płyt gipsowo-kartonowych do drewnianych podkładów bez konieczności wcześniejszego wiercenia otworów.

21 szt.
Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Wkręt Koelner FT to narzędzie do mocowania płyt karton-gips do drewnianych podkładów. Jest to wkręt samogwintujący, który pozwala na łatwe i szybkie mocowanie płyt gipsowo-kartonowych do drewnianych podkładów bez konieczności wcześniejszego wiercenia otworów.

Wkręt Koelner FT posiada gwint o wysokiej wytrzymałości, który zapewnia trwałe i stabilne połączenie. Dzięki swojej solidnej konstrukcji oraz specjalnemu kształtowi głowicy, wkręt ten jest wyjątkowo łatwy w użyciu i zapobiega pękaniu płyt karton-gipsowych.

Wkręt do regipsu Koelner FT jest dostępny w różnych rozmiarach i długościach, co pozwala na dobór odpowiedniego wkrętu do różnych grubości płyt karton-gipsowych i drewnianych podkładów. Wkręt ten jest łatwy w użyciu i nie wymaga specjalistycznego sprzętu czy umiejętności, dzięki czemu może być stosowany przez każdego.

Jeśli szukasz skutecznego i niezawodnego narzędzia do mocowania regipsu do drewna, to wkręt Koelner FT jest idealnym wyborem. Jego solidna konstrukcja i wysoka jakość wykonania gwarantują trwałość i wytrzymałość połączenia, co przekłada się na bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Koelner
FT-3525
21
Zastosowanie
do drewna
Materiał wykonania
stal
Wymiary
3,5x25 mm
Ilość sztuk w opakowaniu
1000
Typ produktu
wkręty

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Wkręt do drewna 3,5x25 mm Koelner FT

Wkręt do drewna 3,5x25 mm Koelner FT 1000 sztuk

36,40 zł
brutto