• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Wkręt do drewna i PCV 5x100 mm Koelner UC 100 sztuk
Wkręt do drewna i PCV 5x100 mm Koelner UC 100 sztuk

Wkręt do drewna i PCV 5x100 mm Koelner UC 100 sztuk

30,91 zł
bruttoKoelner UC to wysokiej jakości wkręt do drewna i PVC, który charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością i niezawodnością. Ten wkręt został specjalnie zaprojektowany, aby umożliwić szybkie i skuteczne mocowanie elementów drewnianych i plastikowych.

6 szt.
Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Koelner UC to wysokiej jakości wkręt do drewna i PVC, który charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością i niezawodnością. Ten wkręt został specjalnie zaprojektowany, aby umożliwić szybkie i skuteczne mocowanie elementów drewnianych i plastikowych.

Wkręt Koelner UC jest wykonany z trwałej stali nierdzewnej, która zapewnia niezawodną ochronę przed korozją i rdzewieniem. Dzięki temu wkręt może być stosowany w różnych warunkach atmosferycznych i w wilgotnych środowiskach, bez ryzyka uszkodzenia czy utraty właściwości.

Jego specjalna konstrukcja z gwintem zwiększa jego przyczepność do drewna i PVC, umożliwiając mocowanie z dużą siłą i bezpieczeństwem. Wkręt Koelner UC jest dostępny w różnych rozmiarach i długościach, co pozwala na dopasowanie do konkretnych potrzeb.

Wkręt Koelner UC jest bardzo łatwy w montażu i nie wymaga specjalnych narzędzi. Może być stosowany w wielu różnych aplikacjach, takich jak meble ogrodowe, konstrukcje drewniane, pergole, elewacje i wiele innych.

Wkręt Koelner UC to niezawodny i trwały produkt, który zapewni skuteczne i bezpieczne mocowanie elementów drewnianych i plastikowych.

Koelner
UC-5100
6
Zastosowanie
do drewna i PCV
Materiał wykonania
stal hartowana
Wymiary
5x100 mm
Ilość sztuk w opakowaniu
100
Typ produktu
wkręty

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Wkręt do drewna i PCV 5x100 mm Koelner UC

Wkręt do drewna i PCV 5x100 mm Koelner UC 100 sztuk

30,91 zł
brutto