• Wyprzedaż!
  Gotowa gładź szpachlowa Master 25 kg
  Gotowa gładź szpachlowa Master 25 kg

  Gotowa gładź szpachlowa Master 25 kg

  93,12 zł
  brutto

  Gotowa gładź szpachlowa Master to wysokiej jakości produkt, który cechuje się wieloma zaletami. Przede wszystkim jest gotowa do użycia, co znacznie ułatwia pracę, a także pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. Gładź szpachlowa Master jest powłoką oddychającą oraz paroprzepuszczalną, co zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza oraz wilgoci.

  40 szt.
  Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA
  MASter Mas - Twoja ściana w gotowości do metamorfozy!  MASter Mas to gotowa gładź gipsowa, która zapewnia idealne przygotowanie ścian do malowania lub tapetowania. Ten produkt jest pełen zalet, które uczynią Twój remont znacznie łatwiejszym i bardziej efektywnym:  • Uniwersalność: Charakteryzuje się wyjątkową przyczepnością do różnych rodzajów podłoży. Bez względu na to, czy masz do czynienia z powierzchniami surowymi, pomalowanymi, nowymi czy odnawialnymi, takimi jak gips, płyty gipsowe czy stare malowane podkłady, MASter Mas radzi sobie doskonale.
  • Szybkość i Wydajność: Nakładanie farby lub tapet można rozpocząć już po zaledwie 8 godzinach od zastosowania produktu. To oznacza, że Twój projekt postępuje z szybkością światła, a Ty możesz cieszyć się efektami swojej pracy znacznie szybciej.
  • Doskonałe Przygotowanie: MASter Mas tworzy doskonałe, gładkie podłoże, które jest idealne pod dalsze prace wykończeniowe. Twoje ściany staną się płótnem gotowym do tworzenia pięknych wnętrz.
  • Zapewnia Trwałość: Gładź gipsowa MASter Mas gwarantuje trwałość i długotrwałe efekty, co sprawia, że Twoje wnętrza będą zachwycać przez wiele lat.
  • Łatwość Użycia: Ten produkt jest łatwy w zastosowaniu, co oznacza, że zarówno profesjonaliści, jak i majsterkowicze odkryją w nim niezastąpione narzędzie podczas remontu.  Dane techniczne   Grubość nakładania

  do 2 mm, w jednej warstwie


   Zużycie, w zależności od podłoża

  - tynk cementowo-wapienny: 1kg / 1m²

  -tynk gipsowy: 1kg / 1,5m²

  - płyty gipsowo kartonowe: 1kg / 2m²

  Barwa

  Biała

   Przyczepność

  >= 0,3 MPa

   Gęstość

  1,85 g/cm3 (±5%)

  Uziarnienie

  max. 100μm

  Wypełniacz

  Dolomit

  Klasa rekacji na ogień

  A1

  Master
  MASTER 25Kg WIADRO
  40
  Zastosowanie
  do ostatecznego wygładzania powierzchni przed malowaniem
  Pojemność
  25 kg
  Typ produktu
  gładź

  12 innych produktów w tej samej kategorii:

  Gotowa gładź szpachlowa Master 25 kg

  Gotowa gładź szpachlowa Master 25 kg

  93,12 zł
  brutto