• Wyprzedaż!
  Gips szpachlowy NIDA FINISH 25kg
  Gips szpachlowy NIDA FINISH 25kg

  Gips szpachlowy NIDA FINISH 25kg

  64,88 zł
  brutto

  Gips szpachlowy Nida Finish 25kg to wysokiej jakości produkt, który idealnie nadaje się do ostatecznego wykańczania połączeń płyt g-k, a także do wykonywania gładzi na różnego rodzaju podłożach, takich jak tynki gipsowe, tynki cementowo-wapienne, płyty g-k, gładkie elementy betonowe, bloczki gipsowe oraz beton komórkowy.

  Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA
  Gładkość, która zachwyca! Odkryj GIPS SZPACHLOWY NIDA FINISH - Twoje marzenie o idealnie wykończonych powierzchniach staje się rzeczywistością.  Gips szpachlowy NIDA FINISH to produkt o wielu zaletach, idealny do ostatecznego wykańczania różnych rodzajów powierzchni.


  Oto kilka kluczowych cech i zalet tego gipsu szpachlowego:  • Wszechstronność zastosowań: NIDA FINISH jest wszechstronny i nadaje się do ostatecznego wykańczania połączeń płyt gipsowo-kartonowych, a także do wykonywania gładzi na różnych podłożach, takich jak płyty gipsowo-kartonowe, tynki gipsowe, tynki cementowo-wapienne, gładkie elementy betonowe, bloczki gipsowe oraz beton komórkowy. Dzięki temu może być używany w różnych rodzajach projektów budowlanych.
  • Doskonała przyczepność: Produkt charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do różnych rodzajów podłoży, co znacząco przekracza normy jakościowe. To zapewnia trwałe i stabilne połączenia, co jest niezwykle istotne w pracach wykończeniowych.
  • Łatwość aplikacji: NIDA FINISH jest łatwy do nakładania, co ułatwia pracę i pozwala na uzyskanie równych i estetycznych powierzchni.
  • Łatwość szlifowania: Po wyschnięciu, gips szpachlowy NIDA FINISH jest łatwy do szlifowania, co pozwala na uzyskanie gładkich i idealnie wykończonych powierzchni.
  • Biały kolor po wyschnięciu: Po wyschnięciu NIDA FINISH uzyskuje biały kolor, co ma istotne znaczenie podczas malowania. Biała powierzchnia przekłada się na mniejsze zużycie farby, co jest oszczędne i ekologiczne.


  Dane techniczne  Okres przydatności od daty produkcji

  9 miesięcy.

  Proporcje mieszanki

  0,36 litra wody na 1 kg produktu.

  Maksymalna grubość jednej warstwy

  Do 2,0 mm.

  Przybliżone zużycie

  Około 1 kg/m2/mm. Zużycie może być różne w zależności od rodzaju i kondycji podłoża oraz techniki aplikacji.

  Czas obróbki

  Około 60 minut. To oznacza, że masę szpachlową można nakładać i formować przez ten czas, zanim zacznie twardnieć.

  Poziom szpachlowania gipsowego

  Odpowiada poziomom Q2 i Q3. Poziomy te odnoszą się do jakości wykończenia powierzchni po zastosowaniu gipsu szpachlowego, gdzie Q3 to wyższy poziom wykończenia niż Q2, charakteryzujący się bardziej gładką i dokładną powierzchnią.

  NIDAFINISZ
  131
  Zastosowanie
  do ostatecznego wygładzania powierzchni przed malowaniem
  Pojemność
  25 kg
  Typ produktu
  gips

  12 innych produktów w tej samej kategorii:

  Gips szpachlowy NIDA FINISH 25kg

  Gips szpachlowy NIDA FINISH 25kg

  64,88 zł
  brutto