• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Wałek malarski Blue Dolphin Hektor 18 cm włos 9 mm
Wałek malarski Blue Dolphin Hektor 18 cm włos 9 mm

Wałek malarski Blue Dolphin Hektor 18 cm włos 9 mm

9,87 zł
bruttoWałek malarski Blue Dolphin Hektor Serii 330 to doskonałe narzędzie dla każdego, kto chce szybko i łatwo pomalować powierzchnię w domu czy na zewnątrz. Wykonany z innowacyjnego materiału POLYESTER, cechuje się wysoką chłonnością i efektywnością oddawania farby, dzięki czemu malowanie staje się szybsze i bardziej efektywne. Wałek ten jest bardzo łatwy w użyciu, nie posiada skomplikowanego systemu mocowania, a skosy na końcach wałka eliminują nawarstwianie się farby na krawędziach.


8 szt.
Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Wałek malarski Blue Dolphin Hektor Serii 330 to doskonałe narzędzie dla każdego, kto chce szybko i łatwo pomalować powierzchnię w domu czy na zewnątrz. Wykonany z innowacyjnego materiału POLYESTER, cechuje się wysoką chłonnością i efektywnością oddawania farby, dzięki czemu malowanie staje się szybsze i bardziej efektywne. Wałek ten jest bardzo łatwy w użyciu, nie posiada skomplikowanego systemu mocowania, a skosy na końcach wałka eliminują nawarstwianie się farby na krawędziach.

Wałek Blue Dolphin Hektor Serii 330 może być stosowany do malowania wszystkich rodzajów farb, zarówno akrylowych, lateksowych, jak i olejnych z efektem matu lub połysku. Nie zostawia włosia, dzięki czemu malowanie jest bardziej precyzyjne i wydajne. Wałek ten cechuje się także bardzo dobrą rolkowalnością, co pozwala na łatwe malowanie powierzchni.

Jego innowacyjne poszycie wykonane z poliestru zapewnia trwałość i odporność na zużycie, co sprawia, że wałek można wielokrotnie stosować, a mimo to zachowuje on swoją pierwotną puszystość. Polipropylenowa tuba jest mocna i odporna na rozpuszczalniki, co sprawia, że wałek jest wytrzymały i można go używać przez długi czas.

Wałek malarski Blue Dolphin Hektor Serii 330 jest idealny do malowania powierzchni półgładkich i lekko chropowatych, a efekt malowania jest gładki i jednolity. Dzięki swoim zaletom i łatwości w użyciu, jest to doskonałe narzędzie dla każdego, kto chce osiągnąć doskonały efekt malowania.

Blue Dolphin
H18W9_48745
8
Długość włosia
9 mm
Zastosowanie
malowanie ścian i sufitów
Materiał włosia
polyester
Szerokość
18 cm
Typ produktu
wałek

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Wałek malarski Blue Dolphin Hektor 18 cm włos 9 mm

Wałek malarski Blue Dolphin Hektor 18 cm włos 9 mm

9,87 zł
brutto