• Darmowa dostawa od 1000zł
  Wałek malarski MOLTOPREN 7 cm 2szt/opak Blue Dolphin
  Wałek malarski MOLTOPREN 7 cm 2szt/opak Blue Dolphin

  Wałek malarski MOLTOPREN 7 cm 2szt/opak Blue Dolphin

  4,56 zł
  brutto  Blue Dolphin Wałek Moltopren to niezbędne narzędzie dla profesjonalistów stolarskich oraz miłośników dokładnych prac malarskich. Dzięki precyzji, wszechstronności i trwałości, ten wałek doskonale wspiera każdy projekt malarski w stolarce okiennej i drzwiowej.

  13 szt.
  Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA
  Mistrzowski pędzel w stolarstwie! Maluj z precyzją na nieregularnych powierzchniach. Profesjonalne efekty, bez kompromisów!  Blue Dolphin Wałek Moltopren to niezawodne narzędzie stworzone z myślą o stolarce okiennej i drzwiowej. Z jego wyjątkowymi właściwościami i wszechstronnością, ten wałek zapewnia doskonałe rezultaty podczas malowania nawet najbardziej nieregularnych powierzchni. Oto kilka kluczowych zalet Wałka Moltopren:  Zalety Blue Dolphin WAŁKA MOLTOPREN:  • Wszechstronność Zastosowania: Dedykowany do farb olejnych, emaliowych, lakierów akrylowych i podkładowych, Wałek Moltopren umożliwia elastyczne malowanie na różnych rodzajach powierzchni, dostosowując się do różnorodnych potrzeb stolarstwa okiennego i drzwiowego.
  • Idealny do Powierzchni o Nieregularnych Kształtach: Dzięki swojemu specjalnemu kształtowi i elastyczności, wałek doskonale sprawdza się przy malowaniu nieregularnych powierzchni o różnych kształtach, gwarantując równomierne pokrycie farbą.
  • Skuteczność na Wąskich i Gładkich Powierzchniach: Wałek Moltopren wyróżnia się efektywnością szczególnie na wąskich i gładkich powierzchniach, co czyni go idealnym narzędziem do precyzyjnych prac malarskich w stolarce.
  • Odpowiedni do Stolarki Okiennej i Drzwiowej: Specjalnie zaprojektowany z myślą o stolarki okiennej i drzwiowej, Wałek Moltopren doskonale integruje się z wymaganiami tego specyficznego obszaru, oferując profesjonalną jakość malowania.
  • Trwałość i Wytrzymałość: Blue Dolphin Wałek Moltopren został wykonany z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i wytrzymałość nawet przy intensywnym użytkowaniu, zapewniając długotrwałe zastosowanie.
  Blue Dolphin
  M7_09388
  13
  Zastosowanie
  do farb akrylowych
  do farb emaliowanych
  do farb olejnych
  do stolarki okiennej i drzwiowej
  do wąskich i gładkich powierzchni
  Materiał włosia
  pianka poliestrowa z poliamidem
  Średnica otworu na uchwyt
  6 mm
  Ilość sztuk w opakowaniu
  2
  Szerokość
  7 cm
  Typ produktu
  wałek

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Wałek malarski MOLTOPREN 7 cm 2szt/opak Blue Dolphin

  Wałek malarski MOLTOPREN 7 cm 2szt/opak Blue Dolphin

  4,56 zł
  brutto