• Darmowa dostawa od 1000zł
  Wałek malarski Blue Dolphin Microfibra 18 cm
  Wałek malarski Blue Dolphin Microfibra 18 cm

  Wałek malarski Blue Dolphin Microfibra 18 cm

  21,56 zł
  brutto  Jeśli szukasz doskonałego narzędzia do malowania gładkich powierzchni, wałek malarski Blue Dolphin Microfibra jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Wykonany z mikrofibry fazowanej, ten wałek malarski zapewnia równomierne pokrycie powierzchni farbami rzadkimi, emulsyjnymi, lateksowymi, lazurami, bejcami i poliuretanami bez kapania i chlapania.

  Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

  Jeśli szukasz doskonałego narzędzia do malowania gładkich powierzchni, wałek malarski Blue Dolphin Microfibra jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Wykonany z mikrofibry fazowanej, ten wałek malarski zapewnia równomierne pokrycie powierzchni farbami rzadkimi, emulsyjnymi, lateksowymi, lazurami, bejcami i poliuretanami bez kapania i chlapania.

  Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii mikrofibry, wałek Blue Dolphin Microfibra jest w stanie utrzymać większą ilość farby niż tradycyjne wałki malarskie, co pozwala na osiągnięcie większej wydajności i skrócenie czasu pracy. Ponadto, mikrofibra fazowana pozwala na uzyskanie gładkiej i równomiernej powierzchni, co przekłada się na estetyczny i profesjonalny wygląd końcowy malowanych powierzchni.

  Wałek Blue Dolphin Microfibra jest łatwy w utrzymaniu i można go wielokrotnie używać dzięki trwałym i odpornym na ścieranie włóknom mikrofibry fazowanej. Dzięki temu narzędzie to jest ekonomiczne i zapewnia długotrwałą wydajność.

  Podsumowując, wałek malarski Blue Dolphin Microfibra to doskonałe narzędzie dla profesjonalistów i amatorów, którzy szukają precyzyjnego i wydajnego narzędzia do malowania gładkich powierzchni. Dzięki jego zaletom, takim jak brak chlapania i kapania, uzyskanie gładkiej powierzchni oraz łatwość w utrzymaniu, ten wałek malarski z pewnością spełni Twoje wymagania i przyspieszy Twoją pracę malarską.

  Blue Dolphin
  MF18_09159
  8
  Długość włosia
  10 mm
  Zastosowanie
  do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń
  Materiał włosia
  mikrofaza fazowana
  Szerokość
  18 cm
  Typ produktu
  wałek

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Wałek malarski Blue Dolphin Microfibra 18 cm

  21,56 zł
  brutto