• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Siatka ścierna Blue Dolphin GR080
Siatka ścierna Blue Dolphin GR080

Siatka ścierna Blue Dolphin GR080

1,52 zł
bruttoSiatka ścierna Blue Dolphin to innowacyjne narzędzie do szlifowania materiałów, które zostało wykonane z trwałej mieszanki węglika krzemu i elektrokorundu. Siatka została osadzona na syntetycznym materiale, który zapewnia trwałość i wytrzymałość narzędzia.

103 szt.
Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Siatka ścierna Blue Dolphin to innowacyjne narzędzie do szlifowania materiałów, które zostało wykonane z trwałej mieszanki węglika krzemu i elektrokorundu. Siatka została osadzona na syntetycznym materiale, który zapewnia trwałość i wytrzymałość narzędzia.

Głównym zastosowaniem siatki ścierniej Blue Dolphin jest szlifowanie materiałów pylących, takich jak gładzie gipsowe. Dzięki swojej wyjątkowej strukturze, siatka pozwala na dokładne i równomierne szlifowanie powierzchni, bez generowania dużych ilości pyłu, co jest szczególnie ważne w przypadku prac remontowych i wykończeniowych.

Siatka ścierna Blue Dolphin jest również bardzo łatwa w użyciu i zapewnia szybkie i skuteczne szlifowanie powierzchni. Dzięki swojej konstrukcji, siatka doskonale dopasowuje się do kształtu szlifowanej powierzchni, co pozwala na uzyskanie dokładnego efektu szlifowania.

Siatka ścierna Blue Dolphin jest dostępna w różnych gradacjach, co pozwala na dostosowanie narzędzia do konkretnych potrzeb i wymagań użytkownika. Jest to idealny produkt dla profesjonalistów oraz hobbystów, którzy cenią sobie jakość, wygodę i skuteczność narzędzi.

Podsumowując, siatka ścierna Blue Dolphin to narzędzie, które umożliwia szybkie, skuteczne i precyzyjne szlifowanie powierzchni, minimalizując ilość generowanego pyłu. Jest to doskonały wybór dla wszystkich, którzy poszukują narzędzia do szlifowania materiałów pylących, takich jak gładzie gipsowe.

Blue Dolphin
SS80_21427
103
Gradacja
GR080
Typ produktu
siatka ścierna

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Siatka ścierna Blue Dolphin GR080

Siatka ścierna Blue Dolphin GR080

1,52 zł
brutto