• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Tarcza do szlifowania metalu 230x2 mm KLINGSPOR Kronenflex A24 EXTRA
Tarcza do szlifowania metalu 230x2 mm KLINGSPOR Kronenflex A24 EXTRA

Tarcza do szlifowania metalu 230x2 mm KLINGSPOR Kronenflex A24 EXTRA

11,92 zł
bruttoTarcza do metalu KINGSPOR Kronenflex A24 to uniwersalny produkt, który idealnie nadaje się do obróbki metali. Dzięki swojej jakości oraz dobremu stosunkowi ceny do jakości, stanowi ona świetny wybór dla osób poszukujących tarczy do cięcia, która zapewni szybkie i niezawodne cięcie materiałów o pełnym przekroju.

Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Tarcza do metalu KINGSPOR Kronenflex A24 to uniwersalny produkt, który idealnie nadaje się do obróbki metali. Dzięki swojej jakości oraz dobremu stosunkowi ceny do jakości, stanowi ona świetny wybór dla osób poszukujących tarczy do cięcia, która zapewni szybkie i niezawodne cięcie materiałów o pełnym przekroju.

Tarcza ta charakteryzuje się agresywnym szlifowaniem oraz długą żywotnością, co oznacza, że można jej używać przez długi czas bez konieczności częstych wymian. Ponadto, tarcza do metalu KINGSPOR A24 jest bardzo twarda, co pozwala na łatwe cięcie materiałów o dużej gęstości i twardości.

Tarcza ta została specjalnie zaprojektowana do pracy na maszynach ręcznych, dzięki czemu można ją wykorzystać w wielu różnych aplikacjach. Wyjątkowo mocne wkładki z siatek z włókna szklanego dodatkowo zwiększają jej wytrzymałość i odporność na uszkodzenia.

W skrócie, tarcza do metalu KINGSPOR A24 to produkt, który zapewnia wysoką jakość cięcia, długą żywotność oraz łatwość użytkowania. Jest to świetny wybór dla każdej osoby, która potrzebuje uniwersalnej tarczy do cięcia, która sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających zadań.

Klingspor
B18010
6
Zastosowanie
do metalu
Średnica
230 mm
Grubość
2 mm
Warunki pracy
na sucho
Typ produktu
tarcze

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Tarcza do metalu 230x2 mm KLINGSPOR Kronenflex A24 EXTRA

Tarcza do szlifowania metalu 230x2 mm KLINGSPOR Kronenflex A24 EXTRA

11,92 zł
brutto