• Darmowa dostawa od 1000zł
  Uchwyt DolphinFlexi MINI SYSTEM kaloryferowy Blue Dolphin
  Uchwyt DolphinFlexi MINI SYSTEM kaloryferowy Blue Dolphin

  Uchwyt DolphinFlexi MINI SYSTEM kaloryferowy Blue Dolphin

  28,62 zł
  brutto

  Uchwyt DolphinFlexi Mini System do wałków Serii 330 to niezbędne narzędzie dla profesjonalistów i entuzjastów, którzy cenią sobie efektywność, trwałość i komfort podczas malowania. Dzięki niemu każdy projekt staje się prostszy, a efekty są imponujące.

  Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA
   Malowanie bez ograniczeń! Giętkość do 45˚, precyzja bez kompromisów. Odkryj nowy wymiar wygody i efektywności w malowaniu z uchwytem.  Uchwyt DolphinFlexi Mini System do wałków Serii 330 marki Blue Dolphin to klucz do efektywnego malowania, łączący innowacyjne rozwiązania z wygodą użytkowania. Ten wysokiej jakości uchwyt, wyposażony w funkcję gięcia do 45˚, sprawia, że malowanie staje się jeszcze bardziej precyzyjne i oszczędne czasowo.


  Oto kilka zalet, które wyróżniają ten uchwyt:  • Malowanie miejsc trudno dostępnych: Dzięki specjalnie wydłużonemu i giętkiemu trzonkowi, uchwyt DolphinFlexi Mini umożliwia łatwe malowanie w miejscach trudno dostępnych. Bez względu na kształt pomieszczenia czy elementu, teraz każdy obszar staje się dostępny bez problemów.
  • Nylonowy wzmacniany cylinder: Wytrzymały nylonowy cylinder gwarantuje stabilność i trwałość uchwytu. To rozwiązanie zapewnia nie tylko precyzyjne malowanie, ale także długotrwałe użytkowanie, nawet przy intensywnym wykorzystaniu.
  • Szybko uwalniające sprężynowe zapięcie: Intuicyjne i szybko uwalniające sprężynowe zapięcie umożliwia łatwą wymianę wałków, co przyspiesza proces malowania i zwiększa ogólną wydajność pracy.
  • Trzonek z włókna szklanego: Wykorzystanie trzonka z włókna szklanego sprawia, że uchwyt jest lekki, a jednocześnie wytrzymały. To ergonomiczne rozwiązanie przyczynia się do komfortu użytkowania, szczególnie podczas dłuższych sesji malarskich.
  • Ergonomiczna rączka: Specjalnie zaprojektowana ergonomiczna rączka ułatwia obsługę uchwytu, zapewniając pewny chwyt i redukując zmęczenie ręki. Malowanie staje się bardziej komfortowe i przyjemne.
  • Flexi 45° – idealny do malowania za kaloryferami: Funkcja gięcia do 45˚ sprawia, że uchwyt doskonale nadaje się do malowania za kaloryferami oraz w trudno dostępnych miejscach, zapewniając równomierne pokrycie farbą nawet w obszarach wymagających precyzji.
  Blue Dolphin
  DF10_48295
  5
  Typ produktu
  uchwyt do wałka

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Uchwyt DolphinFlexi MINI SYSTEM kaloryferowy Blue Dolphin

  Uchwyt DolphinFlexi MINI SYSTEM kaloryferowy Blue Dolphin

  28,62 zł
  brutto