• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Kostka ścierna prosta Blue Dolphin GR150
Kostka ścierna prosta Blue Dolphin GR150

Kostka ścierna prosta Blue Dolphin GR150

3,87 zł
bruttoKostka ścierna Blue Dolphin to produkt zaprojektowany specjalnie do skutecznego i precyzyjnego szlifowania różnych powierzchni. Została wykonana z najwyższej jakości elektrokorundu, co pozwala na dokładne i skuteczne ścieranie powierzchni, bez powodowania zarysowań.

Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Kostka ścierna Blue Dolphin to produkt zaprojektowany specjalnie do skutecznego i precyzyjnego szlifowania różnych powierzchni. Została wykonana z najwyższej jakości elektrokorundu, co pozwala na dokładne i skuteczne ścieranie powierzchni, bez powodowania zarysowań.

Kostka ścierna Blue Dolphin doskonale nadaje się do szlifowania gładzi gipsowych, gipsów szpachlowych, powierzchni płaskich, kątów zewnętrznych i wewnętrznych o kącie większym niż 90 stopni. Dzięki swojej konstrukcji, jest bardzo trwała i odporna na zużycie, co pozwala na długie użytkowanie bez konieczności wymiany.

Kostka ścierna Blue Dolphin jest bardzo łatwa w użyciu i zapewnia szybkie i skuteczne szlifowanie powierzchni. Dzięki specjalnej strukturze i właściwościom elektrokorundu, zapewnia dokładne szlifowanie, a jednocześnie nie powoduje zarysowań powierzchni. Jest to idealny produkt dla profesjonalistów oraz hobbystów, którzy cenią sobie jakość i skuteczność narzędzi.

Kostka ścierna Blue Dolphin jest dostępna w różnych rozmiarach, co pozwala na dopasowanie do konkretnych potrzeb i wymagań użytkownika. Dzięki temu można precyzyjnie dopasować narzędzie do szlifowanej powierzchni i uzyskać pożądany efekt szlifowania.

Blue Dolphin
KSP_20864
14
Gradacja
GR150
Typ produktu
kostka ścierna

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Kostka ścierna Blue Dolphin GR150

Kostka ścierna prosta Blue Dolphin GR150

3,87 zł
brutto