• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Wałek malarski Blue Dolphin Blaufaden 18 cm
Wałek malarski Blue Dolphin Blaufaden 18 cm

Wałek malarski Blue Dolphin Blaufaden 18 cm

18,42 zł
bruttoBlue Dolphin Blaufaden to profesjonalny wałek malarski, idealny do stosowania z farbami gęstymi, takimi jak farby akrylowe, lateksowe, emulsyjne i wodorozcieńczalne. Dzięki swojej konstrukcji i zastosowanej technologii produkcji termofuzji, wałek ten jest w stanie utrzymać większą ilość farby, co pozwala na jednolite pokrycie powierzchni jednym kryciem.

Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Blue Dolphin Blaufaden to profesjonalny wałek malarski, idealny do stosowania z farbami gęstymi, takimi jak farby akrylowe, lateksowe, emulsyjne i wodorozcieńczalne. Dzięki swojej konstrukcji i zastosowanej technologii produkcji termofuzji, wałek ten jest w stanie utrzymać większą ilość farby, co pozwala na jednolite pokrycie powierzchni jednym kryciem.

Ten wałek malarski jest przeznaczony do malowania gładkich powierzchni, takich jak ściany i sufity, pozostawiając po sobie gładką strukturę farby. Materiał zastosowany do produkcji wałka to poliester fazowany, który zapewnia trwałość i wytrzymałość wałka.

Jeśli szukasz profesjonalnego wałka malarskiego, który poradzi sobie z gęstymi farbami, zapewni jedno krycie i pozostawi gładką strukturę farby, Blue Dolphin Blaufaden to doskonały wybór dla Ciebie.

Blue Dolphin
BF18_09081
9
Długość włosia
11 mm
Zastosowanie
malowanie ścian i sufitów
Materiał włosia
poliester fazowany
Szerokość
18 cm
Typ produktu
wałek

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Wałek malarski Blue Dolphin Blaufaden 18 cm

Wałek malarski Blue Dolphin Blaufaden 18 cm

18,42 zł
brutto