• Darmowa dostawa od 1000zł
  • Wyprzedaż!
Kostka ścierna prosta Blue Dolphin GR080
Kostka ścierna prosta Blue Dolphin GR080

Kostka ścierna prosta Blue Dolphin GR080

3,87 zł
brutto



Kostka ścierna Blue Dolphin to produkt zaprojektowany specjalnie do skutecznego i precyzyjnego szlifowania różnych powierzchni. Została wykonana z najwyższej jakości elektrokorundu, co pozwala na dokładne i skuteczne ścieranie powierzchni, bez powodowania zarysowań.

28 szt.
Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

Kostka ścierna Blue Dolphin to produkt zaprojektowany specjalnie do skutecznego i precyzyjnego szlifowania różnych powierzchni. Została wykonana z najwyższej jakości elektrokorundu, co pozwala na dokładne i skuteczne ścieranie powierzchni, bez powodowania zarysowań.

Kostka ścierna Blue Dolphin doskonale nadaje się do szlifowania gładzi gipsowych, gipsów szpachlowych, powierzchni płaskich, kątów zewnętrznych i wewnętrznych o kącie większym niż 90 stopni. Dzięki swojej konstrukcji, jest bardzo trwała i odporna na zużycie, co pozwala na długie użytkowanie bez konieczności wymiany.

Kostka ścierna Blue Dolphin jest bardzo łatwa w użyciu i zapewnia szybkie i skuteczne szlifowanie powierzchni. Dzięki specjalnej strukturze i właściwościom elektrokorundu, zapewnia dokładne szlifowanie, a jednocześnie nie powoduje zarysowań powierzchni. Jest to idealny produkt dla profesjonalistów oraz hobbystów, którzy cenią sobie jakość i skuteczność narzędzi.

Kostka ścierna Blue Dolphin jest dostępna w różnych rozmiarach, co pozwala na dopasowanie do konkretnych potrzeb i wymagań użytkownika. Dzięki temu można precyzyjnie dopasować narzędzie do szlifowanej powierzchni i uzyskać pożądany efekt szlifowania.

Blue Dolphin
KSP_20802
28
Gradacja
GR080
Typ produktu
kostka ścierna

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Kostka ścierna Blue Dolphin GR080

Kostka ścierna prosta Blue Dolphin GR080

3,87 zł
brutto