• Darmowa dostawa od 1000zł
  Pędzel do dużych powierzchni Schuller YES 100 mm
  Pędzel do dużych powierzchni Schuller YES 100 mm

  Pędzel do dużych powierzchni Schuller YES 100 mm

  11,72 zł
  brutto  Pędzel do dużych powierzchni YES to narzędzie malarskie stworzone specjalnie do malowania dużych powierzchni, takich jak ściany, sufity, płoty czy meble. Pędzel ten posiada mieszane włosie, które zapewnia równomierne pokrycie powierzchni farbą i ułatwia pracę na różnego rodzaju powierzchniach.

  9 szt.
  Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

  Pędzel do dużych powierzchni YES to narzędzie malarskie stworzone specjalnie do malowania dużych powierzchni, takich jak ściany, sufity, płoty czy meble. Pędzel ten posiada mieszane włosie, które zapewnia równomierne pokrycie powierzchni farbą i ułatwia pracę na różnego rodzaju powierzchniach.

  Pędzel do dużych powierzchni YES wyposażony jest w skuwkę wykonaną z białej blachy oraz trzonek z tworzywa sztucznego, co zapewnia wygodny chwyt i kontrolę nad narzędziem podczas malowania. Włosie pędzla jest skomponowane w taki sposób, aby umożliwić efektywne malowanie zarówno farbami wodnymi, jak i rozpuszczalnikowymi.

  Pędzel do dużych powierzchni YES to idealny wybór dla osób, które szukają wygodnego i skutecznego narzędzia do malowania dużych powierzchni. Dzięki wysokiej jakości wykonania i precyzji, pędzel ten zapewnia doskonałe efekty malarskie i ułatwia pracę nawet na trudno dostępnych powierzchniach. Bez wątpienia jest to produkt, który przypadnie do gustu zarówno profesjonalnym malarzom, jak i amatorom, którzy szukają wysokiej jakości narzędzi malarskich do swoich projektów.

  Schuller Eh'klar
  70701
  9
  Zastosowanie
  malowanie dużych powierzchni
  Materiał uchwytu
  tworzywo sztuczne
  Szerokość
  100 mm
  Typ produktu
  pędzel

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Pędzel do dużych powierzchni Schuller YES 100 mm

  Pędzel do dużych powierzchni Schuller YES 100 mm

  11,72 zł
  brutto