• Darmowa dostawa od 1000zł
  Pędzel do impregnacji drewna Schuller Timber FS PRO 70 mm
  Pędzel do impregnacji drewna Schuller Timber FS PRO 70 mm

  Pędzel do impregnacji drewna Schuller Timber FS PRO 70 mm

  11,69 zł
  brutto  Pędzel do impregnacji drewna Schuller Timber to profesjonalny pędzel, który został specjalnie zaprojektowany do aplikacji lazurów oraz innych środków do impregnacji drewna. Pędzel ten pochodzi z serii Timber, która obejmuje wszystkie pędzle z trzonkiem z tworzywa sztucznego dedykowane do tego typu prac.

  Ilość :
  • FACHOWE DORADZTWOFACHOWE DORADZTWO
  • NAJLEPSZE MATERIAŁYNAJLEPSZE MATERIAŁY
  • ATRAKCYJNE CENYATRAKCYJNE CENY
  • EKSPRESOWA DOSTAWAEKSPRESOWA DOSTAWA

  Pędzel do impregnacji drewna Schuller Timber to profesjonalny pędzel, który został specjalnie zaprojektowany do aplikacji lazurów oraz innych środków do impregnacji drewna. Pędzel ten pochodzi z serii Timber, która obejmuje wszystkie pędzle z trzonkiem z tworzywa sztucznego dedykowane do tego typu prac.

  Pędzel do impregnacji drewna Schuller Timber charakteryzuje się mosiądzowaną skuwką, co zapewnia wygodne i trwałe mocowanie włosia do narzędzia. Włosie pędzla zostało skomponowane specjalnie do materiałów płynnych, takich jak lazury i impregnaty, co umożliwia równomierne rozprowadzenie produktu na powierzchni drewna.

  Seria pędzli Timber to narzędzia malarskie, które zostały stworzone z myślą o profesjonalnych i wymagających klientach. Mieszanka włosia pędzli z tej serii jest skomponowana w taki sposób, aby umożliwić precyzyjne aplikowanie produktów na drewno, jednocześnie zapewniając wysoką jakość wykonania. Pędzel do impregnacji drewna Schuller Timber to idealne narzędzie dla osób, które poszukują pędzla o wysokiej jakości i trwałości, który pozwoli na uzyskanie idealnego efektu końcowego.

  Schuller Eh'klar
  71100
  47
  Długość włosia
  60 mm
  Zastosowanie
  do impregnacji drewna
  Grubość
  20 mm
  Szerokość
  70 mm
  Typ produktu
  pędzel

  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Pędzel do impregnacji drewna Schuller Timber 75 mm

  Pędzel do impregnacji drewna Schuller Timber FS PRO 70 mm

  11,69 zł
  brutto